Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The FabulousRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5