Movies
Ratings
240
MasterRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5