Movies
Ratings
75
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MaraRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The MimicRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0