Series
Ratings
159
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 0.5
Okura: Cold Case InvestigationRated ★ 1.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 1.5
Jiken wa, Sono Mawari de Okite iruRated ★ 2.0
Hell for YouRated ★ 1.5
Prison PrincessRated ★ 4.0
Koi wa YamiRated ★ 2.0
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.5
Kinshicho Paradise ~Shibuyakaraippon~Rated ★ 1.5
EnsembleRated ★ 0.5
What Six Survivors Told…Rated ★ 1.0
Glass HeartRated ★ 4.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0- すいかRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 2.0