Series
Ratings
29
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 1.0
- InuYashaRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0