Movies
Ratings
101
I, RobotRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0