Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.5
DisobedienceRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The March of FoolsRated ★ 3.0
A Day OffRated ★ 2.0
LeonRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0