Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5