Movies
Ratings
342
Total RecallRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.0