Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
The KingRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 1.0
Assassin's CreedRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
GlassRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
JoyRated ★ 3.0