Movies
Ratings
2068
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
The BankerRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5