Movies
Ratings
998 Look BackRated ★ 3.5 Look BackRated ★ 3.5
 YoungjuRated ★ 3.5 YoungjuRated ★ 3.5
- Coming to youRated ★ 3.0
 Dirty DancingRated ★ 4.0 Dirty DancingRated ★ 4.0
 The MistRated ★ 3.5 The MistRated ★ 3.5
 Death Becomes HerRated ★ 3.5 Death Becomes HerRated ★ 3.5
 Will You Be ThereRated ★ 3.0 Will You Be ThereRated ★ 3.0
 The IslandRated ★ 3.5 The IslandRated ★ 3.5
 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
 Perfect BlueRated ★ 4.0 Perfect BlueRated ★ 4.0
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
 The Polar ExpressRated ★ 3.0 The Polar ExpressRated ★ 3.0
 Porco RossoRated ★ 3.5 Porco RossoRated ★ 3.5
 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
 CobwebRated ★ 3.5 CobwebRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 Bicycle ThievesRated ★ 3.5 Bicycle ThievesRated ★ 3.5