Series
Ratings
112
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0