Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0