Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Collective InventionRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0