Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Orion and the DarkRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0