Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0