Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0