Movies
Ratings
83
AladdinRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 2.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The GooniesRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0