Titles you rated
BombshellRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
IrreversibleRated ★ 2.0