Series
Ratings
14
Black KnightRated ★ 3.5
The Glamorous Imperial ConcubineRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0- The ParadiseRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Legend of Fu YaoRated ★ 4.5