Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
FlightRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0