Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0