Movies
Ratings
739
The HoldoversRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 2.5
The PostRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The PactRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Poetry on LandRated ★ 4.5
Blue SwallowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0