Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5- Summer DreamRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0