Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
MaskRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.0
White CollarRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0