Movies
Ratings
31 Ant-ManRated ★ 5.0 Ant-ManRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 Baby DriverRated ★ 4.0 Baby DriverRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
 Black PantherRated ★ 4.0 Black PantherRated ★ 4.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0 Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
 X-Men: First ClassRated ★ 4.0 X-Men: First ClassRated ★ 4.0
 SearchingRated ★ 4.0 SearchingRated ★ 4.0
 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0 The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
 UnknownRated ★ 3.0 UnknownRated ★ 3.0
 The InternRated ★ 3.0 The InternRated ★ 3.0
 Coin Locker GirlRated ★ 2.0 Coin Locker GirlRated ★ 2.0
 The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0 The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0 Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
 All About My WifeRated ★ 2.0 All About My WifeRated ★ 2.0
 A Company ManRated ★ 2.0 A Company ManRated ★ 2.0
 BelieverRated ★ 3.0 BelieverRated ★ 3.0