Movies
Ratings
219
Captain MarvelRated ★ 4.0
Captain AmericaRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 1.5