Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 5.0
The Death of StalinRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Wolf's CallRated ★ 5.0
MosulRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 5.0
TolkienRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0