Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5