Movies
Ratings
100
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0