Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.0
PhantomRated ★ 2.0
BrokerRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 1.0
- CabrioletRated ★ 1.0
NightbooksRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 1.5- TarotRated ★ 1.5
The Curse of Bridge HollowRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
ReboundRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5- Archaeology of LoveRated ★ 3.0
Lisa FrankensteinRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0