Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Pension MetsaRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0