Titles you rated
PartnerRated ★ 4.5
Princess LuluRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 5.0
Snow WhiteRated ★ 4.5
City HallRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0