Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5