Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0- Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 2.5
The Piano ForestRated ★ 2.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5- The Eccentric FamilyRated ★ 2.0
- Space BrothersRated ★ 4.0
Me & RobocoRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 1.5
UmayonRated ★ 2.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
NEW GAME!!Rated ★ 2.0