Movies
Ratings
892
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
DualRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 1.5
LifeRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0