Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0- 결혼해YOURated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
How to Die AloneRated ★ 3.0
Fleishman Is in TroubleRated ★ 3.5
Extraordinary Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0