Movies
Ratings
488
SupermanRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5