Series
Ratings
49
KatanagatariRated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0- 恋物語Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 4.5