Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
SubmarineRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5