Movies
Ratings
262
Ad AstraRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
WonderstruckRated ★ 4.5- To FuRated ★ 2.0
Early ManRated ★ 3.5