Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5
Suki Suki Wan Wan!Rated ★ 3.0
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 2.0
TrespassersRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Tokyo TowerRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
My Second AoharuRated ★ 3.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.5
The Man Next Door Eats WellRated ★ 2.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 3.0