Titles you rated
EvilRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5