Titles you rated
I Lost My BodyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
The Lady in the VanRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5