Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5