Series
Ratings
132
HyoukaRated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0