Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Running PointRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0