Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 2.0
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5