Series
Ratings
22
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5